מהו אימון TRX?

ראשי תיבות של Total Body Resistance Exercises

אחד האימונים השכיחים במיוחד בשנים האחרונות הינו אימון התנגדות באמצעות רצועות TRX, רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ופשוטים כאחד כנגד משקל הגוף (שזה יתרון בפני עצמו) ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך עבודה על כל שרירי הגוף.

יתרונות אימון TRX:
מקסימום תרגילים ומרכיבי כושר גופני=תוצאות מהירות בזמן קצר.
רצועות ה-TRX  מאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ופשוטים כאחד ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני: כוח מרבי, סיבולת שרירית, כוח מתפרץ,שיווי משקל, קואורדינציה ודיוק, סיבולת לב ריאה וגמישות.
הפעילות מאתגרת את כל שרירי הגוף תוך שימוש תמידי בשרירי הליבה(CORE), שהם שרירים מייצבים המהווים את עמודי התווך של הגוף.
אימון פונקציונאלי-אימון ה-TRX נכלל בהגדרתו כאימון פונקציונאלי. הכוונה לאימון שיכול לשרת אותנו לחיוב בפעילות היומיומית השגרתית והספורטיבית שלנו ולמנוע פציעות לא רצויות.
הרזיה וחיטוב הגוף=ירידה במשקל ואחוז השומן-לא מעט אנשים סובלים מחילוף חומרים ירוד ובשל כך הם מתקשים עד מאוד להתמודד עם תופעת ההשמנה. אימון התנגדות באמצעות רצועות ה-TRX מהווה אחת מהדרכים הטובות להעלות את מסת השריר, להעלות את חילוף החומרים, להגברת המטבוליזם.   אימון TRX שורף עד 700 קלוריות באימון! כל תרגיל מערב מספר שרירים בו זמנית, מעודד הוצאת אנרגיה רבה יותר מאימון כוח רגיל.
התאמה אישית למתאמנת-מתאים לכל הרמות ולכל מטרות האימון. מכיוון ומשתמשים במשקל הגוף, אפשר לשנות את ההתנגדות/דרגת הקושי בתרגיל על ידי שינוי הזווית של הגוף. כך גם קל ומהיר לשנות את אורכן של הרצועות בהתאם לתרגיל המתבקש.
חיזוק העצם-במחקרים מדעיים הוכח שתרגילי התנגדות הם התרגילים הטובים ביותר להעלאת צפיפות העצם ולמניעת שברים. תרגילים בהתנגדות יוצרים מתח של השרירים על העצמות. מתח זה מחזק את השרירים וממריץ את העצמות ליצירת תאי עצם נוספים, כלומר, מגביר את צפיפותן ואת חוזקן.
בליידיס סטודיו פתח תקוה, אימוני TRX לנשים בקבוצות קטנות, על מנת לאפשר הכוונה והדרכה ברמה של אימון אישי להשגת תוצאות.רוצה תוצאות? התקשרי עכשיו!
03-9160030

לפרטים נוספים צרי קשר

חדשות הסטודיו


Facebook

טואול - בניית אתרים