תפריט חוגים בליידיס סטודיו:

עיצוב וחיטוב הגוף-שיעור חיטוב שתחילתו חימום מפרקים והמשכו בעבודה סטאטית או דינאמית על הגוף כולו, זאת על מנת שנוכל להעלות מסת שריר על חשבון מסת השומן, להצרת היקפים, בניית וחיזוק עצם, הגברת קצב חילוף החומרים בגוף וכמובן לדאוג לטיפוח היציבה. בשיעור זה נתאמן בעזרת אביזרי עיצוב מגוונים.

עיצוב דינמי-שיעור כמו חיטוב הגוף בתוספת תנועה, שיעור שמשלב עבודה אירובית וחיטוב. 

פילאטיס-היא שיטת אימון גופני שתפקידה עיצוב, חיטוב, חיזוק הגוף והשרירים וכן היא משפרת את היציבה ואת תפקוד הגוף.
פילאטיס שמה דגש על נשימה נכונה ושליטה של המוח בכל שריר בגוף. התמקדות במרכז הגוף, בשרירי הבטן, שרירי הליבה ושרירי רצפת האגן לחיזוק הגוף.

אימון תחנות-BOOT CAMP-אימון מחזורי מאוד מעניין, מגוון ובעל עצימות משתנה. אימון שמשלב עבודת חיטוב ועבודה אירובית. 
אימון שמגביר את שריפת הקלוריות וחילוף החומרים בגוף ותורם לחיטוב הגוף וירידה במשקל.

אירובי דאנס-אימון המשלב מאמץ תת-מירבי לאורך זמן תוך כדי לימוד קומבינציית ריקוד. אירובי דאנס משולב באימון אינטרוולים בימי ג' ב20:05.

זומבה ZUMBA-להתמכר לקצב הלטיני, לתת לגוף לזוז ולהשתחרר בשיעור ריקוד מדהים מעין כמוהו...כאן תפזזי לצלילי הצ'ה צ'ה, הסלסה, , סמבה ועוד... בשיעור זה , תשרפו קלוריות,  תהנו מאנרגיות סוחפות ומטורפות.

אירובי מדרגה- שיעור דינאמי בליווי קומבינציות מעולם האירובי והריקוד, המשפר סיבולת לב-ריאה ומגביר את קצב שריפת השומנים בגוף.
אימון HIIT-אימון אינטרוולים 45 דקות בעצימות גבוהה. אימון מחזורי בתחנות. בכל תחנה תרגיל שמבוצע כמה פעמים בכמה סטים בעצימות גבוהה.(כל אחת בדרגת קושי שלה). התרגילים עם משקולות, מדרגה, גומיות...או על בסיס משקל הגוף. אימון ששורף הרבה קלוריות, משפר כושר גופני  ומאוד מחטב.

אימון אינטרוולים-שיעור דינאמי שמשלב פעילות אירובית וחיטוב הגוף לסרוגין. שיעור שמגביר את שריפת הקלוריות וחילוף החומרים בגוף ותורם לחיטוב הגוף וירידה במשקל.

פלדנקרייז-עקרונות השיטה פועלים על תנועתיות אדם, היות והאדם אינו יכול להתקדם ללא תנועה. כאשר אדם לומד לגבי הרגלי התנועה שלו וכן כיצד לשנות אותם על פי בחירת הגוף והמוח ברגע נתון מתוך מגוון התנועות הקיימות כבר ברפרטואר האישי של אותו אדם. תועלת של השיטה:
שיטת פלדנקרייז עוזרת לאנשים עם קשיים או כאבים הקשורים ליציבה, לבעיות מפרקים, לאנשים עם כאבי גב, פריצת דיסק, עקמת. כמו כן לשיפור תחושה עצמית, להקלה על נשימה, ליציבה זקופה בלי מאמץ, לשיפור הגמישות.

אשטנגה וינייאסה יוגה-אחד מענפי היוגה המרכזיים המשלב פעילות פיזית דינמית ואינטנסיבית, נשימה אקטיבית קצבית ומלאה, והגברת יכולת הריכוז- במטרה למצות את היכולות הגופניות של כל אחד ואחת, ופיתוח היכולות המנטאליות.
שילוב זה יוצר גמישות, כוח פיזי, כושר גופני וסיבולת גבוהה, עמידות וחוסן גופני ומנטלי, ויכולת גבוהה של עיבוד נתונים ותפישה חושית.

עיצוב בפיטבול-שיעור עיצוב בליווי כדור ענק המשלב אלמנטים של שיווי משקל לחיזוק שרירי היציבה, עיצוב שרירי הבטן ושרירי רצפת האגן.
רוצה תוצאות? התקשרי עכשיו!
03-9160030

לפרטים נוספים צרי קשר

חדשות הסטודיו


Facebook

logo בניית אתרים